Tkané štítky Oděvní etiketovací stroj

tkané etikety oděvní etiketovací stroj, tkané etikety oděvní etiketa ...

stroj na štítky na oděvní štítky, štítky na oděvní štítky…

Charakteristický počítačový stroj na tkaní štítků na oděvní štítky na tisk štítků se skládá hlavně z podvozku SUS304; pásový dopravník; Dělená láhev; Pneumatická spona; gumová kola; popisovací hlava; nastavení hlavy atd. Použijte PLC společnosti Siemens, dotykovou obrazovku; servomotor jako…

stroj na štítky na tkané oděvy, stroj na štítky na tkané oděvy ...

stroj na štítky na tkané oděvy, stroj na štítky na tkané oděvy…

Charakteristický počítačový stroj na tkaní štítků na oděvní štítky na tisk štítků se skládá hlavně z podvozku SUS304; pásový dopravník; Dělená láhev; Pneumatická spona; gumová kola; popisovací hlava; nastavení hlavy atd.

stroj na oděvní tkané štítky, stroj na oděvní tkané štítky ...

stroj na tkaní etiket na oděvy, stroj na etikety na oděvní tkaní…

Charakteristický počítačový stroj na tkaní štítků na oděvní štítky na tisk štítků se skládá hlavně z podvozku SUS304; dopravník Existuje 5 008 dodavatelů, kteří prodávají oděvní tkané etiketovací stroje na Alibaba.com, převážně se sídlem v Asii. Nejlepší země dodavatelů jsou Indie, Čína ...

Automatický stroj na řezání etiket pro tkaný nebo potištěný oděv ...

Automatický stroj na řezání štítků pro tkaný nebo potištěný oděv…

Vysokorychlostní automatický řezací stroj štítků, YS-4300 je vhodný pro různé tkané nebo tištěné oděvní etikety. stroj má automatické řezání štítků…

Čína tkané etiketovací stroje, tkané etiketovací stroje ...

Čína tkané etiketovací stroje, tkané etiketovací stroje ...

Čína výrobci tkaných etiketovacích strojů - Vyberte si vysoce kvalitní produkty tkaných etiketovacích strojů 2020 za nejlepší cenu od certifikovaných výrobců čínských štítkovacích laserových značkovacích strojů, dodavatelů čínských štítků, velkoobchodníků a továrny na Made-in-China.com.

Custom Clothing Labels & Custom Woven Labels

Štítky na zakázku a tkané štítky

Specialista na VLASTNÍ ŠTÍTEK Promění vaši vizi na realitu: 100% produkty na míru s vaším logem Špičková kvalita v oboru se zaručeně nejnižšími cenami ZDARMA Nejčastěji objednávaný štítek. Není složený. Může být všitý do nebo na oděv z jakékoli strany, kombinace stran nebo všech čtyř.

Tkané černé štítky na praní v pračce Oděvní oděv Etsy

Tkané černé štítky na praní v pračce Oděvní oděv Etsy

Strojově omyvatelné tkané štítky Štítky všité oděvní tkané štítky Černé štítky. Balení skládaných tkaných štítků se smyčkou a nápisem „Lze prát v pračce“. Zadejte objednávku do 13:00 GMT a my jí pošleme SAME DAY (po-pá) s výjimkou britských státních svátků.

Nejvýhodnější stroj na štítky na oděvy - skvělé nabídky na ... | 1 na AliExpress

Nejvýhodnější stroj na štítky na oděvy - skvělé nabídky… | 1 na AliExpress

2020 populárních 1 trendů v domácnosti a zahradě, počítačích a kancelářích, školních a kancelářských potřebách, nástrojích se štítkovačem oděvů a 1. Objevte více než 422 z našeho nejlepšího výběru 1 na AliExpress.com s nejprodávanějšími 1 značkami. Nakupujte top 25 nejoblíbenějších 1 za nejlepší ceny!

Labelmach - tkalcovské stavy a stroje pro tisk etiket ...

Labelmach - tkalcovské stavy a stroje pro tisk etiket…

Tkané tkalcovské stavy Nejúčinnější tkané tkalcovské stavy na světě. Tato sekční warper vám poskytne nejdelší běh warpu pro jehlové a tkané tkalcovské stavy. Stroj umožňuje méně změn a vyšší účinnost (do 98%), snižuje plýtvání a běží rychlostí 800 ot / min…

Labels Garment Label Machine Manufacturers & Suppliers

Výrobci a dodavatelé etiketovacích strojů na štítky

Importujte kvalitní štítkovací oděvní etiketovací stroj dodávaný zkušenými výrobci v globálních zdrojích. Tkané etikety, vlastní etikety, nášivky, oděvní etikety, etikety s logy, etikety, samolepky, štítky na ramena.

Štítky na oděvy

Štítky na oděvy

Společnost Woven Labels UK nabízí řadu tkaných štítků CE v souladu s průmyslovými standardními bezpečnostními štítky na hračky. Naše tkané etikety pro péči o prádlo jsou navrženy tak, aby zajistili, že vaši zákazníci budou vašim oděvům věnovat náležitou péči. Mezinárodní kodex pro označování textilní péče je systém označování, který má…

Štítky s tištěným oděvem, tkané štítky pro Velkou Británii, vlastní tkané ...

Štítky s tištěným oděvem, tkané štítky pro Velkou Británii, vlastní tkané…

Od textilních etiket až po personalizované etikety, štítky s tištěným oděvem mají vysoce kvalitní štítky s tištěným oděvem, které dodávají značkové tkané štítky a štítky výrobcům ve Velké Británii. Opláchněte a znovu žehlete, aby byly vlastní štítky barevně stálé před ručním nebo strojovým šitím na váš oděv.

Velkoobchodní tkané štítky a štítky s vaším logem Nízké MOQ ...

Velkoobchodní tkané štítky a štítky s vaším logem Nízké MOQ…

Tkané etikety se používají na oděvy, tašky, boty, klobouky, dárky, zavazadla, hračky, ručníky, domácí textilie atd. Takže pro dotek pokožky je její povrchová úprava měkký ultrazvukový řez, tepelný řez, laserový řez, hrana Merrow. Můžete žehlit, netkané textilie, samolepicí záda, suchý zip apod.…

Tkané štítky

Tkané štítky

Tkané a netkané etikety mohou být vyráběny v různých typových stylech a vysekávaných tvarech s možností tisku a barev. Výrobky jsou vyrobeny z barevně stálého polyesteru a lze je prát v pračce. Štítky z tkaných oděvů zahrnují vlastní značky oblečení a cenovky.

Případová studie o nastavení závodu Woven Label Plant

Případová studie o nastavení závodu Woven Label Plant

Tkané štítky • Potištěné štítky - Vytištěný štítek je štítek, který je vytištěn inkoustem na úzkou látku nebo stuhu. - Způsob výroby tištěných etiket, stroje a speciální etikety, které jsou běžně připevňovány, aby upoutaly pozornost zákazníka v době nákupu. • Tkané typy štítků používané v oděvu.

Štítek oděvu z tkaného štítku - Oděv z tkaného štítku ... - ecplaza.net

Štítek oděvu z tkaného štítku - Oděv z tkaného štítku… - ecplaza.net

Módní šicí etikety na míru Košile Tašky oděvní etikety Štítky na oblečení, Štítek na oděvní oděv, Štítek na košili Velkoobchod, Proces štítku: Tkaný materiál: Polyester Velikost: Vlastní Vzor: Zdarma Popis produktu: Textilní štítky na krk lze…

Tkané etikety Gowell - výrobce tkaných etiket v Indii, tištěné ...

Tkané štítky Gowell - výrobce tkaných štítků v Indii, tištěné…

Najděte nejlepší štítky na oděvy. Všechny etikety jsou vyráběny nejmodernější technologií, zaručena přesnost, bezkonkurenční kvalita Společnost Gowell Woven Labels, která byla založena v roce 2001, získala v tomto odvětví odlišné postavení jako jeden z našich nejmodernějších strojů je budoucností tkaní etiket. pole.

Kupte si vlastní tkané štítky online - štítky Xpresa

Kupte si vlastní tkané štítky online - štítky Xpresa

Xpresa Labels se specializuje na přizpůsobení štítků oděvů podle požadavků kladených módními domy za extrémně dostupné ceny. Takže si můžete odpočinout Již mnoho let podnikáme na webu a často zasíláme všude, kde jsou vyžadovány štítky s oděvy, štítky na oděvy nebo tkané štítky.

Výrobci štítků na oděvy Dodavatelé štítků na oděvy ...

Výrobci štítků na oděvy Dodavatelé oděvních etiket…

Získejte špičkové oděvní štítky od předních výrobců a dodavatelů oděvních štítků. eworldtrade nabízí řadu štítků na oděvy za velkoobchodní cenu od štítků obuvi na zakázku tkané štítky vyšívané štítky o šířce pod 2,5 cm WEF-001 Název štítky oděvů na míru tkané…

Tkané etikety - KYLIE A STROJ

Tkané etikety - KYLIE A STROJ

Tkané štítky. 35 výsledků Třídit podle „PERFEKTNĚ NEPERFEKTNÍ“ tkané štítky 8 balení. 8,90 $ AUD. Rychlý obchod.

Objednejte si vlastní tkané štítky na oblečení | Wunderlabel

Objednejte si vlastní tkané štítky na oblečení | Wunderlabel

Naše tkané etikety jsou vyrobeny ze 100% damaškově tkaného polyesteru tkaného na profesionálních tkalcovských stavech, což znamená, že jsou stálobarevné a lze je prát v pračce za všech teplot. Okraje štítku se neroztřepí kvůli naší ruční metodě řezání pomocí tepla.

Tkaný štítek za nejlepší cenu v Indii Použití / aplikace: Oděvy

Tkaný štítek za nejlepší cenu v Indii Použití / aplikace: Oděvy

Najdete zde online podrobnosti o cenách společností prodávajících tkané štítky. Získejte informace o dodavatelích, výrobcích, vývozcích a prodejcích tkaných etiket pro nákup v Indii. Typ: Štítek na oděvu, tkané tištěné, lepicí samolepka.

Více než 500 návrhů štítků v roce 2020 | tkané etikety, tisk etiket, etiket

Více než 500 návrhů štítků v roce 2020 | tkané etikety, tisk etiket, etiket

Zakázkové tkané oděvní etikety, značkové etikety, bavlněné etikety, visačky, visačky, etikety pro péči, ručně vyráběné etikety - cenově dostupné, odběr vzorků zdarma, doručení do Velké Británie zdarma!

Tkané etikety | Prázdná trička | Značky oděvů Velkoobchod s oblečením

Tkané etikety | Prázdná trička | Značky oděvů Velkoobchod s oblečením

Tkané štítky jsou také skvělým způsobem, jak předvést své logo na oblečení. Podívejte se na různá umístění a získejte více informací o tkaných štítcích ve videu s aplikací Apliiq níže! Jste připraveni povýšit svůj produkt pomocí tkaných štítků? Zde si můžete nechat ušít své vlastní tkané štítky.

Tkaní vašeho podnikání k úspěchu - tkané štítky a vlastní ...

Tkaní vašeho podnikání k úspěchu - tkané štítky a vlastní…

Vlastní tkané štítky. Transformujeme váš design do tkané látky. Vaše logo je digitálně dvojitě tkané ve vzduchovém tryskovém stavu pomocí malých denierových polyvláken. Jsme nadšeni, že jsme lídrem v oboru štítků z bavlněného oblečení s vysokým rozlišením vyráběných za velmi přijatelné ceny.

Amazon.com: Vlastní tkané štítky - 100% tkané s ...

Amazon.com: Vlastní tkané štítky - 100% tkané s…

Tkané štítky přizpůsobené vašemu designu. Volba koncového skládání, středového skládání nebo rovného řezu. Středové skládané štítky jsou široké 1 ″, 1,5 ″ nebo 2 ″, upravíme velikost: 500 štítků | Barva: Středový sklad. Označte své oblečení a doplňky našimi vysoce kvalitními tkanými štítky. Jsme schopni vyrobit 100…

Tkané etikety, etikety značek, visačky na oblečení | Výrobce | Magam

Tkané etikety, etikety značek, visačky na oblečení | Výrobce | Magam

Jsme schopni tkat jakékoli velikosti a tvary štítků v bohaté paletě barev a vzorů pozadí. Náš úzký vztah s mnoha módními návrháři nás upozorňuje na trendy na módním trhu. Sledujeme trh nepřetržitě a jsme tak schopni přizpůsobit se aktuálním trendům a…

Etikety na oděvy - B2BMit.com

Etikety na oděvy - B2BMit.com

3D pvc štítek, silikonový štítek, gumový štítek, logo oděvu, ochranná známka obuvi, pvc odznaky, štítek značky na suchý zip, štítek s vysokou injekcí na tkanině, silikonový náramek, štítek TPR pro rukavice. Společnost Nien Chow Inc., založená v roce 1985, má více než 20 let zkušeností s výrobou oděvních etiket, tkaných stuh a žakárů.

Vlastní tkané štítky, tkané štítky

Vlastní tkané štítky, tkané štítky

Vlastní tkané etikety jsou považovány za nejlepší volbu pro etikety značek a oděvů! Může být vyroben s různými typy přehybu, aby splňovaly Naše vlastní tkané štítky jsou nejlepší volbou pro oděvní a textilní výrobky. Proto nabízíme různé záhyby, které pojmou širokou škálu produktů.