produkty

VKPAK má automatické etiketovací stroje na papírové etikety citlivé na tlak, polyetylénové pouzdro a smršťovací etikety celého těla. Naše automatické systémy lze konfigurovat pro přední, zadní, ovinovací a vícestranné aplikace. Naše nejmodernější funkce také zahrnuje technologii tisku a použití pro kódování UPC.

VKPAK vyrábí širokou škálu automatických systémů etiketování, aby vyhovovaly vašim potřebám etiketování. Srdcem každého automatického etiketovacího stroje je jeho kontrolní systém. Společnost VKPAK vyvinula nejsofistikovanější ovládací prvky na současném trhu se závratnou řadou možností, které jsou součástí všech našich systémů označování. Ovládací prvky jsou navíc přizpůsobitelné pro speciální aplikace, které můžete mít.

Ať už potřebujete svrchní, spodní, přední, zadní, zavinovací, výstřih nebo jakoukoli jejich kombinaci, můžeme vám poskytnout automatický systém označování podle vašich potřeb. Na této stránce najdete mnoho typů standardních automatických etiketovacích zařízení, ale nebojte se nás kontaktovat ohledně jakýchkoli zvláštních potřeb, které máte, protože je pravděpodobné, že je můžeme začlenit do systému etiketování, který potřebujete.