Automatický stroj na značení mokrého lepidla

Automatický stroj na značení mokrého lepidla
Automatický etiketovací stroj na lepení lahví automaticky štítky kulaté nádoby ze skla, plastu, hliníku, zvířat, kartonových obalů, ovíjí štítky ve svislé poloze pomocí studeného lepidla. Stroj je pevný, všestranný a zkonstruovaný pro spolehlivost a zvýšení provozní efektivity, navíc má několik exkluzivních funkcí, které nabízejí další výhody.
1, stroj na označování mokrého lepidla přijímá zralý řídicí systém PLC
2, lepicí etiketovací stroj zahrnuje dopravník, nalepte štítek na láhev lepidlem
3, Stroj na označování mokrého lepidla se široce používá pro označování kulatých předmětů v průmyslových odvětvích, jako je potravinářství, medicína, denní chemie atd.

ModelkaStroj na označování lahví
ŘÍDITŘazení poháněné motorem
PRŮMĚR LÁHVEФ55-110 mm
VÝŠKA lahve60–450 mm
RYCHLOST OZNAČOVÁNÍ50-120ks / min
VELIKOST ZNAČKYŠířka: 20-220 mm Délka: 80-370 mm
VELIKOST STROJE2400 * 824 * 1100 mm
PŘESNOST± 1 mm
PříkonAC 220V / 380V 50 / 60HZ 750W

Vlastnosti produktu

* Provoz: Mokré lepicí etiketovací etikety lze změnit podle různých velikostí etiket.

* Materiál: Lepicí etiketovací stroj je vyroben z nerezové oceli SUS304

* Konfigurace: Stroj na označování mokrým lepidlem přijímá známé japonské, německé, americké, korejské nebo tchajwanské značky

* Na základě šroubování lahví je pohyb lahví stabilnější.

* Štítek lze ovládat tak, aby vyhovoval různým požadavkům na označování.

* Velikost rámečku se štítky lze změnit podle různé velikosti štítku. Obsluha je pohodlná a snadná.

* Využívá čerpadlo lepidla a lepidlo lze použít kruhově. Množství tekoucího lepidla lze také změnit tak, aby vyhovovalo různým požadavkům na označování.

* Ve srovnání se samolepicími štítky jsou papírové štítky nízké.

Detaily

Výhody

1. Celý stroj používá nerezovou ocel 304 a pokročilou hliníkovou slitinu, splňuje požadavek GMP.

2. Automatické odesílání štítků, automatické vkládání, automatické označování, které výrazně zlepšují účinnost štítkování.

3. Pokročilý kompatibilní systém rozhraní člověk-stroj, jednoduchý a intuitivní, plný funkcí s bohatými funkcemi online nápovědy.

4. Lahve běží na dopravníku pomocí vedení s rotačním šnekem a lahvička běží hladce a její umístění je spolehlivé. Pomocí rolovacího mechanismu je vkládání štítků dobré, zvyšuje se spolehlivost štítkování, ochranné zařízení je vybaveno bez zasílání lahví, bez štítku, bez pasty, bez štítkování atd.

5. Vysoce čistý měděný lepicí box je sladěn s válečkem z nerezové oceli, aby byl proces přesný. Tlouštku lepidla lze upravit podle potřeby a lepidlo je stejné, aby se zabránilo plýtvání lepidlem a úniku lepidla.

6. Speciální gumový válec je ošetřen několika procesy bez deformace a odolnosti proti opotřebení. Lepidlo je rovnoměrné a lehké a jeho množství je uloženo.

7. Inteligentní ovládání, automatické fotoelektrické sledování, když není žádný předmět a žádné označení, žádná automatická korekce štítku a funkce automatické detekce štítku, aby se zabránilo úniku lepidla a odpadu štítku.

8. S vakuovým sacím systémem a spoluprací pásu může štítek hladce vložit na láhev.

9. Pomocí měniče kmitočtu lze otáčky motoru libovolně nastavovat a volně řídit kapacitu značení.

10. Může fungovat samostatně a také může připojit výrobní linku.

11. Oddělovací konstrukce lepicí skříně, potaženého gumového kola a rotující věže umožňuje snadné a rychlé čištění.

12. Celý stroj je vybrán světoznámou elektrickou konfigurací, aby byla zajištěna kvalita, stabilita, delší používání a méně údržby.

13. Rychlost označování, přepravy a oddělování lahví umožňuje plynulou regulaci rychlosti a přizpůsobuje se podle potřeby.

14. Nastavení je jednoduché, výměnu malého počtu dílů, jako je věž, vakuový pás atd., Lze rychle upravit a uspokojit různými specifikacemi lahve. A nastavovací faktory lze maximálně vyloučit.