Automatický rohový etiketovací stroj s kartonovou krabicí

Automatický rohový etiketovací stroj s kartonovou krabicí
Stroj je široce používán v kosmetice, potravinářství, lékařství, každodenních chemikáliích, elektronice, hračkách, hardwaru, plastech a dalších průmyslových odvětvích a lze jej použít na různé rovinné štítky a výměna povlakového mechanismu může splnit nerovnoměrné povrchové označení; a stroj má výhody vysoké stability, dobrého efektu označování, bez vzduchových bublin, bez záhybů a přesného označování.

Parametry etiketovacího stroje
Délka štítku10 mm x 300 mm
Šířka štítku10 mm x 150 mm
Vnější průměr etikety300 mm x 350 mm
Vnitřní průměr etikety70 mm x 75 mm
Přesnost± 1 mm
Rychlost štítku30 ~ 120ks / min
Rychlost dopravníku5 ~ 25 m / min
Vhodný typ štítkuŠtítek s nálepkou (k dispozici je transparentní štítek)
Pracovní tlak vzduchu0,4-0,6 MPa
Napětí220 VAC ± 10 50 Hz
Napájení1 500 W
Hmotnost230 kg
Celkový rozměr2 000 mm × 800 mm × 1 500 mm

Hlavní rysy

1) Široký rozsah použití, může vyhovět potřebám všech kulatých etiket lahví nebo etiketování lahví sqaure, přepínání etiket mezi lahví je jednoduché, snadno nastavitelné

2) Přesnost štítku je dobrá, objížďka štítku využívá usměrňovací mechanismus, páska se neodchyluje, poloha štítku a sklon jsou nastavitelné a nastavení nemá mrtvý úhel.

3) Kvalita štítku je vynikající, použijte elastický pásový kryt, štítek je plochý, bez vrásek, zlepšete kvalitu balení.

4) Aplikace je flexibilní, etiketovací stroj stojící na lahve je vybaven funkcí automatického oddělování lahví, lze jej vyrábět v jednom stroji a lze jej také propojit s výrobní linkou.

5) Inteligentní řízení, automatické fotoelektrické sledování, neoznačení, nestandardní automatická korekce a automatická detekce štítku, prevence úniku a odpad ze štítku.

6) Vysoká stabilita, podpůrné zařízení běží 7 × 24 hodin, Mitsubishi PLC, Weinview tochscreen, senzor lahví KEYENCE, vysoce přesný snímač etiket Leuze.

7) Nastavení je jednoduché, rychlost etiketování, rychlost dopravy a rychlost oddělování lahví lze realizovat plynulou regulací rychlosti a úprava se provádí podle požadavku.

8) Silný a odolný, přijmout mechanismus pro nastavení tří tyčí, plně využít stability trojúhelníku, celý stroj je pevný a odolný. Je vyroben z plné nerezové oceli ss304, což odpovídá požadavkům výroby GMP.

Podrobnosti o automatickém kartonu-krabičce-rohovém štítkování

Detaily

Odvíjecí mechanismus

Používá válečkový štítek. Mechanismus se odvíjí, když je stroj v provozu.
--Aplikace štítku: lepicí štítek, suchá lepicí fólie, kód elektronického dohledu, čárový kód atd.
--Aplikace produktu: Produkty potřebné k připevnění štítků nebo fólií na rovný velký obloukový povrch

Funkce trakce

Vytáhne štítek, který zvýší přesnost štítku. Je to jednoduchý strucrtre, který se snadno ovládá. a může zabránit exkurzi štítku.

Senzor

Podpora dlouhodobé práce, žádná horká, přesná detekce, jednoduchá obsluha. Bude snímat štítek, když je stroj v provozu. Tak může zvýšit přesnost.

Krycí mechanismus

Jednoduché nastavení, standardní formace, žádné vrásky, žádné bubliny

Materiál stroje

Silný a odolný, přijmout mechanismus pro nastavení tří tyčí, plně využívat stabilitu trojúhelníku, celý stroj je pevný a odolný. Je vyroben z plné nerezové oceli ss304, což odpovídá požadavkům výroby GMP.

Součásti

Vysoká stabilita, Podpůrné zařízení běží 7 × 24 hodin, Mitsubishi PLC, Weinview tochscreen, senzor lahví KEYENCE, vysoce přesný snímač etiket.

Inkoustová tiskárna

Může být vybaven inkoustovým tiskovým strojem, který dokáže online tisknout datum výroby a číslo šarže, snížit proces balení lahve a zlepšit efektivitu výroby.

Ribbon Printer

Může být vybaven páskovým tiskovým strojem, který dokáže online tisknout datum výroby a číslo šarže, snížit proces balení lahve a zlepšit efektivitu výroby.

aplikace

Může být použit pro etikety, lepenkové krabice, různé karty, papírové listy, rozložené papírové krabice, PE tašky, knihy a podobně, a také může být nalepen ochrannými fóliemi na povrch různých produktů